فارسی ::English


  
Loading...
اخبار و تازه ها
 
خبر های شرکت مقاله ها
«« لیست خبرها »»

1393/12/24نوروز باستانی، کهنه یادگار با طراوت

نوروز آمده است،پس از سفری یکساله، پس به استقبالش میرویم تا با سرانگشتانی سبز، جان زندگی را از هرچه رنگ تعلق دارد پیراسته کنیم. نوروز پیامی دارد برای ما،پیامی که پس از قرن ها و هزاره ها هیچ غباری بر دامن طراوتش ننشسته است و آدمی به قدر کوزه معرفت و چشم زیبا بین خود، از دریای غزل گونه آن ، خواهد چشید و خواهد دید.

 

“نوروز” که می آید رخوت چرخه ناتمام زندگی،جای خود را به "شدنی" همیشگی می سپارد و پیام دوباره شدن،دوباره زندگی کردن، تولد،تحرک و تحول را برای همیشه با قلب و ذهن ایرانی می آمیزد.نوروزی که پرچم است برای این سرزمین. پرچم فتح، پرچم چیرگی سپیدی بر تاریکی،پرچم اقتدار زندگی بر مرگ،پرچم چیرگی اندیشه بر اهریمن جهل و نادانی،پرچم قدر دیدن بلند نظران و بر صدر نشستن هنرمندان، پرچم خوار شدن تنگ نظران و ننگ آفرینان،نوروز پرچم است و دوام و قوام این پرچم اگر تاکنون بسته به تاریخ بوده،پس از این و در جهانی که ذات آن به "اطلاعات" گره خورده و "دانش" رمز پیشروی و توسعه شده و "آگاهی" ملاک برتری محسوب میشود، این " اطلاعات و دانش و آگاهی" است که میتواند افراشته گی این پرچم کهن را مستمر نگه دارد.

 

در پایا کنترل، افتخار ما تولید قطعات کاملاً داخلی با بهترین کیفیت و برترین فناوری بوده و مجموعه عظیم و در حال رشد دوستان و همکاران پایاکنترل در سراسر کشور مؤید این مطلب است.

 پس از گذشت قریب به نوزده سال فعالیت در تولید انواع لوازم جانبی مشعل شوفاژ، لوازم جانبی نصب پکیج های گرمایشی و محافظ های ولتاژ، همچنان چشم به آینده دوخته ایم و تا پیشرفت کامل و رسیدن به سطح اول جهان و اعتلای نام ایران عزیزمان از پای نخواهیم نشست.

 تمامی اعضای مجموعه پایا کنترل سالی خوش همراه با سلامتی و کامیابی را برای تک تک شما عزیزان آرزو میکنند و از خداوند میخواهند تا شاهد پیشرفت روزافزون تمامی صنعتگران این مرز و بوم باشیم.

 پیشاپیش، نوروز مبارک

 

تعداد مشاهده:  1002
منبع خبر: 

تلفن های فروش >> ثابت: 76215330 - 76215329 (9821+) همراه: 09026215330 

به کانال تلگرام ما بپیوندید. بدین منظور، بر روی لوگوی تلگرام کلیک کنید

یا به این آدرس مراجعه نمایید http://telegram.me/payacontrol

در اینستاگرام ما را دنبال کنید payacontrol@

آدرس: تهران، جاده آبعلی، بعد از جاجرود، منطقه صنعتی خرمدشت،

بیست متری غربی، کوچه ششم غربی، پلاک 117   تلفکس:  7-76215306  (9821+)

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به پایا کنترل می باشد.
طراحی و پیاده سازی :  شرکت مهندسی آتیه پرداز